buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
Vážení zákazníci, predaj prostredníctvom splátkovej spoločnosti Quatro je dočasne nedostupný. Za komplikácie sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.
+421 (2) 2081 2112 , 0903 400 656 (Po–Pi 9:00–16:30)
K vášmu nákupu získavate
dopravu kuriérom zadarmo
6

Aktívne prvky

Aktívne prvky počítačovej siete sa starajú o správu, monitorovanie a distribuovanie práv a pripojení k jednotlivým zariadenia v sieti. Patria sem Wi-Fi routre, zosilovače, switche, modemy a iné. Tieto zariadenia medzi sebou komunikujú vďaka použitiu pasívnych prvkov - ethernetových alebo optických káblov alebo bezdrôtovo cez Wi-Fi.

Cena s DPH

Dostupnosť

Výrobca

Sieťový štandard

  • Zobraz viac

Počet RJ-45 Ethernet portov

Zoradiť podľa:
1-24 z 318
Switch Zyxel GS-108B, 8-port 10 100 1000Mbps Gigabit Ethernet switch desktop
Switch Zyxel GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop
ZyXEL GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje...
do 24 hodín
29,75 s DPH
-
+
D-Link DGS-1210-24 24-port 1Gb Smart Switch 4x Combo SFP
D-Link DGS-1210-24 24-port 1Gb Smart Switch, 4x Combo/SFP
-25%
Interface •20 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet ports •4 Combo 10 100 1000Base-T SFP Gigabit Uplinks Performance Resilience •Switch fabric: 48 Gbps Security •ACL based on MAC address IP addr...
do 24 hodín
161,36 € 121,28 s DPH
-
+
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
32-bit. Gigabit PCIe sieťová karta, Realtek RTL8168B chipset, 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation RJ45 potu, Auto MDI/MDIX
do 24 hodín
13,54 s DPH
-
+
Switch Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!) , desktop
Switch Zyxel ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop
ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navrhnutý predovšetkým pre domáce siete a malé firmy. Ponúka Vám špeciálne "VIP porty", vďaka ktorým môž...
do 24 hodín
13,72 s DPH
-
+
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express
-10%
Bezdrôtová 2,4GHz PCI express karta s prenosovou rýchlostou 300 Mbps 2T2R. Karta je dodávána s odpojiteľnou anténou s výkonom 2dBi a v prípade potreby je možné pripojiť externu anténu s väčším zisk...
do 24 hodín
17,37 € 15,68 s DPH
-
+
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 550m. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.
do 24 hodín
48,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
Load balance broadband router pre malé firmy s 1 pevným WAN portom, 1 pevným LAN portom a 3 nastaviteľnými WAN / LAN portami. Router zabezpečuje vyrovnávanie zaťaženia, firewall, riadenie šírky pás...
do 24 hodín
49,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
Súprava AV1300 Powerline Starter s tromi gigabitovými portami TL-PA8030P KIT
do 24 hodín
127,42 s DPH
-
+
NAS 3.5'' WD My Cloud Home 2TB LAN
NAS 3.5'' WD My Cloud Home 2TB LAN
UKLÁDEJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. PŘISTUPUJTE K OBSAHU ODKUDKOLI. My Cloud Home je snadno použitelné úložiště, které se napojí přímo na Wi-Fi router u vás doma a vy tak budete moci ukládat všechen d...
do 24 hodín
189,51 s DPH
-
+
Synology DS420j DiskStation
Synology DS420j DiskStation
DS420j je nástupcom DS418j, má 4-jadrový procesor 1,4 GHz a 1 GB pamäte DDR4 SDRAM. Ide o cenovo dostupný 4-pozicový NAS pre domáce použitie (zálohovanie dát, zdieľanie súborov ..) . Podporuje rôz...
do 24 hodín
309,38 s DPH
-
+
Synology DS220+ DiskStation
Synology DS220+ DiskStation
DiskStation DS220 + Kľúčové vlastnosti Zrýchlený výkon aplikácie - Priemerný nárast výkonu o 15% na indexovanie fotografií a ďalších operácií náročných na výkon, ako aj dobu odozvy databázy.
do 24 hodín
333,16 s DPH
-
+
NAS 3.5'' WD My Cloud EX2 Ultra 6TB NAS LAN
NAS 3.5'' WD My Cloud EX2 Ultra 6TB NAS LAN
-17%
Toto vysoko výkonné riešenie NAS (Network Attached Storage) vám umožní mať médiá v bezpečí na jednom mieste a pristupovať k nim a streamovať ich odkiaľkoľvek, kde je k dispozícii pripojenie k inter...
do 24 hodín
425,22 € 351,68 s DPH
-
+
NAS 3.5'' WD My Cloud Home Duo 8TB LAN
NAS 3.5'' WD My Cloud Home Duo 8TB LAN
KE VŠEMU, CO SI ULOŽÍTE DOMA, PŘISTUPUJTE ODKUDKOLIV. My Cloud Home Duo je snadno použitelné osobní úložiště se dvěma disky, které se napojí přímo na Wi-FiTM router u vás doma a vy tak budete moc...
do 24 hodín
365,67 s DPH
-
+
D-Link DES-1008D 8-port 10/100Mb switch
D-Link DES-1008D 8-port 10/100Mb switch
Tento kompaktný prepínač je dimenzovaný špeciálne pre oblasť SoHo. Poskytuje 8 portov 10/100 Mbit pre počítače na pracovisku.Možnosť na ňom pripojiť i rozbočovače. Všetky porty rozpoznávajú automat...
do 24 hodín
12,68 s DPH
-
+
D-Link GO-SW-5G 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
D-Link GO-SW-5G 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH
Tento gigabitový switch od firmy D-Link je vhodný na vytvorenie domácej či malej kancelárskej siete. Zariadenie disponuje...
do 24 hodín
13,94 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-29%
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
33,67 € 23,90 s DPH
-
+
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. SFP slot pre MiniGBIC modul. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
27,90 s DPH
-
+
ZyXEL GS-108S, 8-port 10 100 1000Mbps Gigabit Ethernet switch 3 QoS ports...
ZyXEL GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az
Stolní gigabitový switch s 8 porty a unikátní podporou streamování Plug-and-play, stylový design, který zapadne do domácího prostředí. Požitek z plynulého streamingu multimédií a hraní her díky...
do 24 hodín
28,03 s DPH
-
+
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
-7%
10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 2Km. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
33,39 € 31,00 s DPH
-
+
D-Link DES-1016D 16-port 10/100Mb switch
D-Link DES-1016D 16-port 10/100Mb switch
Popis produktu: kompatibilní s IEEE 802.3 802.3u a 802.3x 16 10 100 Mbit NWay TP porty (RJ-45) NWay Autosensing (automatické rozpoznání rychlosti spojení) NWay Autonegotiation (automatické r...
do 24 hodín
38,19 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-38%
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
68,64 € 42,79 s DPH
-
+
TP-LINK TL-PA4010PKIT Dvojica adaptérov 500Mbps AV500 Nano Powerline Adapter...
TP-LINK TL-PA4010PKIT  Dvojica adaptérov 500Mbps, AV500 Nano Powerline Adapter Starter Kit, DIN zásuvka
TP-Link TL-PA4010PKIT AV500 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 500Mbps Powerline Datarate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack ...
do 24 hodín
49,81 s DPH
-
+
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10 100 1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10/100/1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch Green Podrobnosti o produkte Jedná sa o 8-portový switch podporujúce rýchlosti 10/100/1000 Mbps - štandardy 802.3, 802.3u, 802.3ab s funkciou automatické...
do 24 hodín
53,18 s DPH
-
+
Synology DS120j DiskStation
Synology DS120j DiskStation
Synology DiskStation DS120j je cenovo dostupný a ľahko použiteľný 1-bay NAS pre ukladanie, zdieľanie a ochranu osobných údajov. Vlastnosti Ľahko použiteľné 1-bay osobné cloudové úložisko ...
do 24 hodín
108,08 s DPH
-
+
Vernostný program
pre firmy
Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odberné miesto v Bratislave
Osobný odber zadarmo
Odborní poradcovia
online RealshopGuru