buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
+421 (2) 2081 2112 , 0903 400 656 (Po–Pi 9:00–17:30)
0

Mediaconverter

Cena s DPH

Dostupnosť

Výrobca

Zoradiť podľa:
1-9 z 9
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 550m. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.
do 24 hodín
56,90 s DPH
-
+
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. SFP slot pre MiniGBIC modul. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
28,90 s DPH
-
+
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter
10/100M RJ45 na 100M single-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 20Km. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
35,90 s DPH
-
+
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 2Km. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
35,90 s DPH
-
+
TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter
WDM Fast Ethernet Media Converter. 1 x 10/100M RJ45 100M single-mode SC fiber converter, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, až do 20Km. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.
do 24 hodín
44,90 s DPH
-
+
TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter Podrobnosti o produkte Media konvertor využívajúce WDM single-mode s SC konektorom. Na druhej strane optického vlákna sa použije konvertor MC11...
do 24 hodín
44,90 s DPH
-
+
TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. single-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 15km. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
57,90 s DPH
-
+
10 100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
D-Link ponúka rad Fast Ethernet konvertorov, s ktorých pomocou môžu byť navzájom prispôsobené rôzne kabeláže v rámci jednej siete, aby z nej bolo možné vytvoriť jednu homogénnu jednotku.
1-3 dni
84,86 s DPH
-
+
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter * UTP to Multimode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Includes Power Supply for standalone use
1-3 dni
166,27 s DPH
-
+
Vernostný program
pre firmy
Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odberné miesto v Bratislave
Osobný odber zadarmo
Odborní poradcovia
online RealshopGuru