buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
Vážení zákazníci, predaj prostredníctvom splátkovej spoločnosti Quatro je dočasne nedostupný. Za komplikácie sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.
+421 (2) 2081 2112 , 0903 400 656 (Po–Pi 9:00–16:30)
K vášmu nákupu získavate
dopravu kuriérom zadarmo
6

TP-Link pc technika

Cena s DPH

Dostupnosť

Výrobca

  • Zobraz viac
Výrobca :
  • TP-Link
Zoradiť podľa:
1-24 z 140
TP-Link TL-WN821N wifi 300Mbps USB adapter
TP-Link TL-WN821N wifi 300Mbps USB adapter
-16%
Bezdrôtový 2,4GHz USB adaptér s prenosovou rýchlostou 300 Mbps.
do 24 hodín
11,02 € 9,30 s DPH
-
+
TP-Link TL-WN822N Wireless 300Mbps USB Adapter, 802.11n g b 100mW 2 fixné...
TP-Link TL-WN822N Wireless 300Mbps USB Adapter, 802.11n/g/b, 100mW, 2 fixné anténky
-27%
TP-Link TL-WN822N 300Mbps High Gain Wireless N USB Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, QSS button, autorun utility, elegant desktop housing, USB extension cable, 2 fixed antennas ...
do 24 hodín
16,05 € 11,79 s DPH
-
+
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
32-bit. Gigabit PCIe sieťová karta, Realtek RTL8168B chipset, 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation RJ45 potu, Auto MDI/MDIX
do 24 hodín
13,54 s DPH
-
+
TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
-33%
TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter TP-Link UE300 USB 3.0 gigabitový ethernetový adaptér sieťový Hlavné znaky: •Najrýchlejšie USB 3.0 K gigabitové pripojenie zaisťuje vysokú prenosovú r...
do 24 hodín
21,82 € 14,52 s DPH
-
+
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express
-10%
Bezdrôtová 2,4GHz PCI express karta s prenosovou rýchlostou 300 Mbps 2T2R. Karta je dodávána s odpojiteľnou anténou s výkonom 2dBi a v prípade potreby je možné pripojiť externu anténu s väčším zisk...
do 24 hodín
17,37 € 15,68 s DPH
-
+
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 550m. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.
do 24 hodín
48,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
Load balance broadband router pre malé firmy s 1 pevným WAN portom, 1 pevným LAN portom a 3 nastaviteľnými WAN / LAN portami. Router zabezpečuje vyrovnávanie zaťaženia, firewall, riadenie šírky pás...
do 24 hodín
49,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
Súprava AV1300 Powerline Starter s tromi gigabitovými portami TL-PA8030P KIT
do 24 hodín
127,42 s DPH
-
+
TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter
TP-Link USB 2.0 to100Mbps Ethernet Adapter
Ethernetový sieťový adaptér USB 2.0 s rýchlosťou až 100Mbit / s: UE200 Rozšírenie pripojiteľnosti Kompaktné a prenosné prevedenie Rýchle a stabilné dátové pripojenie Plug & Play s vyššou komp...
do 24 hodín
9,78 s DPH
-
+
TP-Link Archer T2U Nano AC600 Wifi Dual Band USB Adapter
TP-Link Archer T2U Nano AC600 Wifi Dual Band USB Adapter
Vysokorýchlostné WiFi - až 600Mbps rýchlosti s 200Mbps na 2,4GHz a 433Mbps na 5GHz, upgraduje vaše zariadenia na vyššiu AC WiFi rýchlosť.
do 24 hodín
13,59 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-29%
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
33,67 € 23,90 s DPH
-
+
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. SFP slot pre MiniGBIC modul. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
27,90 s DPH
-
+
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
-7%
10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 2Km. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
33,39 € 31,00 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-38%
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
68,64 € 42,79 s DPH
-
+
TP-LINK TL-PA4010PKIT Dvojica adaptérov 500Mbps AV500 Nano Powerline Adapter...
TP-LINK TL-PA4010PKIT  Dvojica adaptérov 500Mbps, AV500 Nano Powerline Adapter Starter Kit, DIN zásuvka
TP-Link TL-PA4010PKIT AV500 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 500Mbps Powerline Datarate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack ...
do 24 hodín
49,81 s DPH
-
+
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10 100 1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10/100/1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch Green Podrobnosti o produkte Jedná sa o 8-portový switch podporujúce rýchlosti 10/100/1000 Mbps - štandardy 802.3, 802.3u, 802.3ab s funkciou automatické...
do 24 hodín
53,18 s DPH
-
+
TP-Link CPE220 Outdoor 2,4GHz 300Mbps
TP-Link CPE220 Outdoor 2,4GHz 300Mbps
Vonkajšie CPE zariadenie 2.4GHz 300Mbit / s 12dBi
do 24 hodín
60,23 s DPH
-
+
TP-Link Whole-Home Wi-Fi System Deco M4 (3-Pack)
TP-Link Whole-Home Wi-Fi System Deco M4(3-Pack)
Důmyslný systém TP-LINK Deco M4 představuje nejjednodušší cestu, jak rozšířit WiFi signál v celém vašem domě. Podobně jako u routerů stejné značky je i nastavení tohoto systému velmi jednoduché a ...
do 24 hodín
147,47 s DPH
-
+
TP-Link TL-WR820N 300Mbps Wireless N Router
TP-Link TL-WR820N 300Mbps Wireless N Router
Prenosová rýchlosť až 300Mb / s so štandardom N, Rýchlosť bezdrôtového prenosu 300 Mb / s je ideálna šírka pásma pre úlohy delikátne aj pre základnú prácu, IPTV podporuje IGMP Proxy / Snooping...
do 24 hodín
13,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module
-47%
TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení, pak je optický transceiver tou n...
do 24 hodín
44,77 € 23,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module
-52%
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Module Podrobnosti o produktu Chcete-li zvýšit rychlost Vaší sítě na maximum a zároveň nekupovat drahá plně osazená optická zařízení pak je optický transceiver tou ne...
do 24 hodín
49,55 € 23,90 s DPH
-
+
TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
TP-Link USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter
USB 3.0 3-portový hub & gigabitový ethernet adaptér 2 in 1 USB adaptér: UE330 Pridáva 3 dodatočné USB porty 3.0, ktoré podporujú prenosovú rýchlosť až 5Gbit / s, 10 krát rýchlejší ako USB 2.0...
do 24 hodín
25,05 s DPH
-
+
TP-Link RE300 AC1200 Dual Band Wifi Range Extender, 2 interné antény, power...
TP-Link RE300 AC1200 Dual Band Wifi Range Extender, 2 interné antény, power schedule
Rozširuje duálnu Wi-Fi zónu v celom dome, aby sa odstránili mŕtve Wi-Fi zóny. Podporuje technológiu OneMesh pre bezproblémové pokrytie celého domova. Pre stabilnejšiu bezdrôtovú prevádzku...
do 24 hodín
33,00 s DPH
-
+
TP-Link EAP115 N300 WiFi Wall Mount AP
TP-Link EAP115 N300 WiFi Wall Mount AP
-15%
300Mbps Wireless N Wall-Plate Access Point: EAP115-Wall Konštrukcia upravená pre ľahkú montáž umožňuje inštaláciu do akéhokoľvek EÚ typu nástenného dátového boxu Kompaktný, nízkoprofilový, diskré...
do 24 hodín
39,86 € 33,87 s DPH
-
+
Vernostný program
pre firmy
Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odberné miesto v Bratislave
Osobný odber zadarmo
Odborní poradcovia
online RealshopGuru