buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
Vážení zákazníci, predaj prostredníctvom splátkovej spoločnosti Quatro je dočasne nedostupný. Za komplikácie sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.
+421 (2) 2081 2112 , 0903 400 656 (Po–Pi 10:00-13:00)
0

TP-Link pc technika

Cena s DPH

Dostupnosť

Výrobca

  • Zobraz viac
Výrobca :
  • TP-Link
Zoradiť podľa:
1-24 z 166
TP-Link TL-WN725N 150Mbps wireless N Nano USB adapter
TP-Link TL-WN725N 150Mbps wireless N Nano USB adapter
Mini bezdrôtový 2,4GHz USB adaptér s prenosovou rýchlostou 150 Mbps. Podpora WMM (Wi-Fi Multimedia) Standard pre lepší streaming v realnom čase Videa, Hurby,. Podpora software-based WPS, Soft AP fu...
do 24 hodín
7,71 s DPH
-
+
TP-Link TL-WN822N Wireless 300Mbps USB Adapter, 802.11n g b 100mW 2 fixné...
TP-Link TL-WN822N Wireless 300Mbps USB Adapter, 802.11n/g/b, 100mW, 2 fixné anténky
TP-Link TL-WN822N 300Mbps High Gain Wireless N USB Adapter, Atheros, 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, QSS button, autorun utility, elegant desktop housing, USB extension cable, 2 fixed antennas ...
do 24 hodín
16,95 s DPH
-
+
TP-Link Archer C7 AC1750 WiFi DualBand Gbit Router
TP-Link Archer C7 AC1750 WiFi DualBand Gbit Router
-30%
Bezdrôtový gigabitový smerovač s duálnym pásmom AC1750 Archer C7 PREHĽAD TP-LINK Archer C7 prichádza s ďalšou generáciou štandardu Wi-Fi - 802.11ac, 3krát rýchlejšie než rýchlosť bezdrôtového š...
do 24 hodín
117,99 € 82,80 s DPH
-
+
TP-Link Archer C50 AC1200 WiFi DualBand GbitRouter
TP-Link Archer C50 AC1200 WiFi DualBand GbitRouter
-37%
TP-Link Archer C50 AC1200 WiFi DualBand GbitRouter Bezdrôtový router s duálnym pásmom AC1200 - Archer C50 Router TP-LINK Archer C50 možno ľahko spravovať lokálne i vzdialene pomocou webového roz...
do 24 hodín
51,87 € 32,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-SG1016D 16xRJ45 10 100 1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1016D 16xRJ45 10/100/1000Mbps switch
-9%
Desktop rack-mountable switch pre menšie skupiny alebo domácnosti s 16x portmi RJ-45 10 100 1000Mbps. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociácia rýchlosti duplexného módu. Kovo...
do 24 hodín
73,37 € 66,90 s DPH
-
+
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
TP-Link TG-3468 Gigabit PCI Expr. Network Adapter
32-bit. Gigabit PCIe sieťová karta, Realtek RTL8168B chipset, 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation RJ45 potu, Auto MDI/MDIX
do 24 hodín
14,63 s DPH
-
+
TP-Link TL-SF1024 24xRJ45 10/100Mbps switch
TP-Link TL-SF1024 24xRJ45 10/100Mbps switch
Malý SOHO switch pre menšie skupiny alebo domácnosti s 16x portmi RJ-45 10/100Mbps. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociácia rýchlosti, duplexného módu. Napájanie AC 230V, 50Hz.
do 24 hodín
71,42 s DPH
-
+
TP-Link TL-WA855RE 300Mbps Wifi N Range Extender
TP-Link TL-WA855RE 300Mbps Wifi N Range Extender
Rozšírte Vaše súčasné pokrytie Wi-Fi pre dodanie rýchlej a spoľahlivej drôtovej a bezdrôtovej pripojiteľnosti
do 24 hodín
27,73 s DPH
-
+
TP-Link Archer C6 AC1200 WiFi DualBand Gb Router
TP-Link Archer C6 AC1200 WiFi DualBand Gb Router
Router Archer C6 vytvára spoľahlivú a bleskurýchlu sieť vďaka technológii Wi-Fi 802.11ac. Pásmo 2,4 GHz poskytuje rýchlosť prenosu dát až 300 Mb / s, ktorá postačuje pre každodennú prácu...
do 24 hodín
37,81 s DPH
-
+
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter
1000Mbit. RJ45 na 1000Mbit. multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 550m. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.
do 24 hodín
48,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-PS110P . 1x LPT Parallel Port Fast Ethernet Print Server
TP-Link TL-PS110P . 1x LPT Parallel Port Fast Ethernet Print Server
TP-Link TL-PS110P Single parallel port fast ethernet Print Server, supports E-mail Alert, Internet Printing Protocol (IPP) SMB and POST (Power On Self Test) , print job log 1-portový LPT por...
do 24 hodín
49,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
TP-Link TL-R470T+ Load Balance Broadband Router
Load balance broadband router pre malé firmy s 1 pevným WAN portom, 1 pevným LAN portom a 3 nastaviteľnými WAN / LAN portami. Router zabezpečuje vyrovnávanie zaťaženia, firewall, riadenie šírky pás...
do 24 hodín
49,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
TP-Link TL-PA8030PKIT 1300Mbps Powerline Kit
Súprava AV1300 Powerline Starter s tromi gigabitovými portami TL-PA8030P KIT
do 24 hodín
122,85 s DPH
-
+
TP-Link Archer T2U Nano AC600 Wifi Dual Band USB Adapter
TP-Link Archer T2U Nano AC600 Wifi Dual Band USB Adapter
Vysokorýchlostné WiFi - až 600Mbps rýchlosti s 200Mbps na 2,4GHz a 433Mbps na 5GHz, upgraduje vaše zariadenia na vyššiu AC WiFi rýchlosť.
do 24 hodín
13,59 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-29%
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
33,67 € 23,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-POE150S PoE Injector
TP-Link TL-POE150S PoE Injector
TP-Link TL-POE150S PoE Injector TL-POE150S Injektor PoE Hlavní znaky •Vyhovuje standardu IEEE 802.3af •Automaticky určuje potřebné požadavky na napájení •Zapojení typu Plug and Play bez nutnos...
do 24 hodín
23,90 s DPH
-
+
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter
-7%
10/100M RJ45 na 100M multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex, do 2Km. Spínaný napajací adapter. Montovateľné šasi.
do 24 hodín
33,39 € 31,00 s DPH
-
+
TP-Link TD-W9960 VDSL router 300Mbps
TP-Link TD-W9960 VDSL router 300Mbps
Všestranná konektivita - Modem / router TP-Link TD-W9960 je vybavený portami DSL a LAN / WAN a je tak plne kompatibilný so štandardmi VDSL2 / ADSL2 + / ADSL2 / ADSL. A dokáže spracovať...
do 24 hodín
38,90 s DPH
-
+
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Direct. SFP
-38%
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module Podrobnosti o produktu Šetřete počty použitých vláken a využijte technologii WDM, která umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno opti...
do 24 hodín
68,64 € 42,79 s DPH
-
+
TP-LINK TL-PA4010PKIT Dvojica adaptérov 500Mbps AV500 Nano Powerline Adapter...
TP-LINK TL-PA4010PKIT  Dvojica adaptérov 500Mbps, AV500 Nano Powerline Adapter Starter Kit, DIN zásuvka
TP-Link TL-PA4010PKIT AV500 Powerline Adapter with AC Pass Through Starter Kit, 500Mbps Powerline Datarate, 1 Fast Ethernet port, HomePlug AV, Green Powerline, Plug and Play, Twin Pack ...
do 24 hodín
48,02 s DPH
-
+
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10 100 1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1008 8xRJ45 10/100/1000Mbps switch
TP-Link TL-SG1008 8-Port Gigabit Switch Green Podrobnosti o produkte Jedná sa o 8-portový switch podporujúce rýchlosti 10/100/1000 Mbps - štandardy 802.3, 802.3u, 802.3ab s funkciou automatické...
do 24 hodín
49,82 s DPH
-
+
TP-Link CPE220 Outdoor 2,4GHz 300Mbps
TP-Link CPE220 Outdoor 2,4GHz 300Mbps
Vonkajšie CPE zariadenie 2.4GHz 300Mbit / s 12dBi
do 24 hodín
58,08 s DPH
-
+
TP-Link TL-R480T+ DSL router
TP-Link TL-R480T+ DSL router
router pre malé a stredné firmy s 2x 10/100Mbps WAN a 3x 10/100Mbps LAN porty. 266MHz Intel IXP procesor, vyrovnávanie zaťaženia, firewall, Port riadenie šírky pásma, Port Mirror, port-based VLAN, ...
do 24 hodín
75,93 s DPH
-
+
TP-Link EAP225 AC1200 WiFi Ceiling Wall Mount AP
TP-Link EAP225 AC1200 WiFi Ceiling/Wall Mount AP
AC1200 bezdrôtový dvojpásmový gigabitový stropné Access Point: EAP225 Simultánne Wi-Fi rýchlosti 300Mbit / s na 2.4GHz a 867Mbit / s na 5GHz, celkom teda 1200Mbit / s Voľne dostupný softvér EAP C...
do 24 hodín
89,19 s DPH
-
+
Vernostný program
pre firmy
Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odberné miesto v Bratislave
Osobný odber zadarmo
Odborní poradcovia
online RealshopGuru