buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
Vážení zákazníci. Vzhľadom na zvýšenú vyťaženosť kuriérskych spoločností v predvianočnom období Vám doručenie zásielky prostredníctvom UPS do Vianoc garantujeme len na objednávky ktoré budú expedované najneskôr 16.12.2019. Ďakujeme za pochopenie.
+421 (2) 2081 2112 , 0903 400 656 (Po–Pi 9:00–17:30)
0

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter * UTP to Multimode Fiber Media Converter * SC Fiber connector * Includes Power Supply for standalone use Viac informácií
Garantujeme 100% originalny produkt v nerozbalenom a nepoškodenom stave
1-3 dni, skladom 2 ks
174,46
145,38 € bez DPH
-
+
K Vášmu nákupu získavate dopravu kuriérom zadarmo
Produktové číslo: DMC-700SC/E
Výrobca: D-Link
Otázka k produktu
Vernostný program
pre firmy
Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odberné miesto v Bratislave
Osobný odber zadarmo
Odborní poradcovia
online RealshopGuru
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter
-
+
1-3 dni, skladom 2 ks
174,46 s DPH

Popis

1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

  • UTP to Multimode Fiber Media Converter
  • SC Fiber connector
  • Includes Power Supply for standalone use