buscarclockfile-text2location2notificationprinterwrench
+421 (2) 2081 2112 (Po–Pi 9:00–17:30)
0

TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter

WDM Fast Ethernet Media Converter. 1 x 10/100M RJ45 100M single-mode SC fiber converter, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, až do 20Km. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi. Viac informácií
Garantujeme 100% originalny produkt v nerozbalenom a nepoškodenom stave
do 24 hodín, skladom 44 ks
43,11
35,93 € bez DPH
-
+
Nakúpte ešte za 129 € a získate dopravu kuriérom zadarmo
Produktové číslo: MC112CS
Výrobca: TP-Link
Otázka k produktu
Vernostný program
pre firmy
Dodanie do druhého dňa
pri väčšine tovaru
Nakupujte s úsmevom
Odberné miesto v Bratislave
Osobný odber zadarmo
Odborní poradcovia
online RealshopGuru
TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter
TP-Link MC112CS WDM Fast Ethernet Media Converter
-
+
do 24 hodín, skladom 44 ks
43,11 s DPH

Popis

WDM Fast Ethernet Media Converter. 1 x 10/100M RJ45 100M single-mode SC fiber converter, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, až do 20Km. Spínaný napajací adapter. Montovaťeľné šasi.