TP-Link TL-SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP

Produktové číslo: TL-SG2210P

113,95(s DPH)
94,96 € (bez DPH)

Dostupnosť
do 24 hodín

Výhody obchodu

TP-Link TL-SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP

PŘEHLED
•8 PoE portů s celkovým výkonem napájení PoE 53W a užitečné funkce pro správu napájení PoE
•Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat
•Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
•Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
•Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy
•Inovativní energeticky účinná technologie ušetří až 50 % spotřeby elektrické energie

SPECIFIKACE
HARDWAROVÉ FUNKCE
Standardy a protokoly
•IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
•IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
•IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Rozhraní
•8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
•2 1000Mbps SFP Slots
•(Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)

Síťová media
•10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
•100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
•(maximum 100m)
•100BASE-FX: MMF, SMF
•1000BASE-X: MMF, SMF

Porty PoE (RJ45)
•Standard: 802.3af compliant
•PoE Ports: 8 Ports
•Power Supply: 53W

Fan Quantity
•Fanless

Rozměry (š*h*v)
•209 x 126 x 26mm

Spotřeba
•Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz)
•Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz)

Napájení
•100~240VAC, 50/60Hz
•VÝKON

Šířka pásma / Základní deska
•20Gbps

Tabulka MAC adres
•8k

Vyrovnávací paměť paketů
•512KB

Rychlost předávání paketů
•14.9Mpps

Jumbo rámec
•9216 Bytes

SOFTWAROVÉ FUNKCE
L2 Switching Features
•IGMP Snooping V1/V2/V3
•802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
•containing 4 ports per group)
•Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
•BPDU Filtering/Guard
•TC/Root Protect
•Loop back detection
•802.3x Flow Control
•LLDP(LLDP-MED)

Kvalita služeb
•Support 802.1p CoS/DSCP priority
•Support 4 priority queues
•Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
•Port/Flow- based Rate Limiting
•Voice VLAN

VLAN
•Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Seznam řízení přístupu
•L2~L4 package filtering based on source and destination
•MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
•DSCP, protocol and VLAN ID
•Time Range Based

Zabezpečení
•SSH v1/v2
•SSL v2/v3/TLSv1
•Port Security
•Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control

Správa
•Web-based GUI and CLI management
•SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
•TP-LINK private MIBs
•RMON (1, 2, 3, 9 groups)
•CPU Monitoring
•Port Mirroring
•Time Setting: SNTP
•Firmware Upgrade: TFTP & Web
•System Diagnose: VCT
•SYSLOG & Public MIBS

JINÉ
Certifikace
•CE, FCC, RoHS

Obsah balení
•TL-SG2210P
•Power Adapter
•Quick Installation Guide
•Resource CD
•Rubber Feet

Systémové požadavky
•Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Provozní prostředí
•Operating Temperature: 0°C~40°C
•Storage Temperature: -40°C~70°C
•Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
•Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Otázka na produkt:

TP-Link TL-SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP

Kontaktné údaje:

Ochrana proti spamu:

Captcha Image