TP-LINK TL-SG3210 JetStream™ 8-port Gigabit L2 Managed Switch, 8x 10/100/1000M RJ45 ports + 2x Gigabit SFP sloty

Produktové číslo: TL-SG3210

112,80(s DPH)
94,00 € (bez DPH)

Dostupnosť
do 24 hodín

Výhody obchodu

TP-Link TL-SG3210

JetStream™ 10-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 8x 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 2x Gigabit SFP slots, Port/Tag/MAC/Protocol-based VLAN, GVRP, STP/RSTP/MSTP, Port Isolation,IGMP V1/V2/V3 Snooping, L2/L3/L4 Traffic Classification/ Priority Management,Voice VLAN,Rate Limiting, 802.1x, IEEE 802.3ad, L2/3/4 ACL, Port Mirroring, SSL, SSH, CLI, SNMP, RMON

JetStream™ 8-Portový Gigabit L2 Lite Managed Switch s 2-mi SFP Slotmi. IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication. L2/L3/L4 QoS a IGMP snooping optimizovaný pre voice a video aplikacie. WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bring s rozsiahlými finkciami pre správu. Rozmery 294 x 180 s 44 mm, napájanie 100~240VAC, 50/60Hz.

Přehled

Gigabitový řízený přepínač L2 TP-LINK JetStream™ TL-SG3210 poskytuje 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení kvality služeb (QoS) na podnikové úrovni, pokročilé strategie zabezpečení a bohaté funkce správy vrstvy č. 2. Přepínač je navíc vybaven 2 gigabitovými sloty SFP, které rozšiřují flexibilitu sítě. TL-SG3210 představuje cenově dostupné síťové řešení pro malé a středně velké firmy.
TL-SG3210 nabízí robustní funkce zabezpečení a správy. Funkce vázání na IP-MAC-Port-VID a seznam řízení přístupu(ACL) chrání síť proti zahlcení všesměrovým vysíláním, útokům ARP a DoS apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti, aby vaše data procházela plynuleji a rychleji. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou CLI, SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Řízený přepínač TP-LINK JetStreamTM L2 Lite TL-SG3210 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.

2. Zabezpečení sítě

Tento přepínač TP-LINK TL-SG3210 poskytuje funkce vázání na IP-MAC-Port-VID, zabezpečení portů, ochrany proti zahlcení sítě a DHCP Snooping, které chrání před zahlcením sítě všesměrovým vysíláním, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. Seznamy omezení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové adresy MAC, adresy IP, portů TCP/UDP a dokonce i ID sítě VLAN. Přepínač podporuje ověřování 802.1x, které se používá spolu s protokolem RADIUS k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům bez protokolu 802.1X přistupovat k určitým síťovým zdrojům.

3. Pokročilé funkce QoS

K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti přepínač používá zásady technologie Quality of Service (QoS). Správce může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, např. adres IP a MAC, protokolu TCP nebo čísla portu UDP atd., aby vždy zajistil čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikací. Ve spojení s podporou hlasové sítě VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.

4. Bohaté funkce vrstvy č. 2

Pro lepší využití přepínačů vrstvy č. 2 zařízení TL-SG3210 podporuje kompletní řadu funkcí vrstvy č. 2, včetně 802.1Q Tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Přepínač dále nabízí pokročilé funkce pro správu sítě. Např. detekce smyček, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby přepínač inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast.

5. Podnikové funkce správy

TL-SG3210 se vyznačuje snadnou obsluhou a správou. Podporuje různé uživatelsky přívětivé standardní funkce správy,např. intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní(GUI)nebo průmyslový standard rozhraní příkazového řádku (CLI) a ochranu v podobě šifrování SSL nebo SSH. Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může přepínač odesílat cenné stavové údaje a odesílat depeše při abnormálních událostech. Navíc s integrovaným protokolem NDP/NTDP lze přepínač snadněji ovládat pomocí řídicího přepínače prostřednictvím funkce clusterování IP.


- Funkce vrstvy č. 2
- Protokol řízení agregace linek (LACP)
- 4K VLAN
- GVRP (registrační protokol GARP VLAN)
- Izolace portů
- STP/RSTP/MSTP
- IGMP Snooping
- Technologie Quality of Service (QoS)
- 4 prioritní fronty
- Podpora IEEE 802.1P
- DSCP QoS
- Funkce omezení rychlosti
- Strategie zabezpečení
- Vázání na IP-MAC-Port-VID
- Seznam řízení přístupu (L2 až L4 ACL)
- Ověřování 802.1x a RADIUS
- Podpora ochrany proti DoS
- Zabezpečení portů
- Šifrování SSL a SSH
- Správa
- Webové rozhraní GUI
- Rozhraní příkazového řádku
- SNMP v1/v2c/v3
- RMON (skupina 1, 2, 3, 9)

Hardwarové funkce
Rozhraní 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45
(automatické vyjednávání/Auto MDI/MDIX)
2 sloty 1 000 Mbit/s SFP
1 konzolový port
Síťová media 10BASE-T: kabel UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorie 5, 5e, 6 nebo vyšší (max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Rozměry (š*h*v) 294*180*44 mm
Napájení 100–240 VAC, 50/60 Hz

VÝKON
Šířka pásma / Základní deska 20 Gbit/s
Tabulka MAC adres 8 000
Vyrovnávací paměť paketů 512 KB
Rychlost předávání paketů 1,49 Mp/s
Jumbo rámec 10 240 bajtů

Softwarové funkce
Kvalita služeb Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
Podpora 4 prioritních front
Harmonogram front: SP, WRR, SP+WRR
Omezení rychlosti na základě portu/toku
Hlasová síť VLAN
Funkce L2 IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (až 8 agregačních skupin obsahujících 8 portů na skupinu)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Izolace portů
Filtrování/ochrana BPDU
Ochrana TC/Root
Detekce smyček
Řízení toku 802.3x
VLAN Podpora IEEE802.1Q se 4 000 skupin VLAN a 4 000 VID
VLAN na základě portů/MAC/protokolu
GARP/GVRP
Konfigurace správy VLAN
Seznam řízení přístupu Filtrování balíčků L2–L4 na základě zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, portů TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokolu a ID sítě VLAN;
Na základě časového rozsahu
Zabezpečení Vazba na IP-MAC-Port-VID
Ověřování na základě portu/MAC IEEE 802.1X, Radius, Guest VLAN
Obrana proti útokům DoS
Dynamická kontrola ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpečení portů
Kontrola všesměrového vysílání (vysílání, Multicast, neznámé jednosměrové vysílání Unicast)
Správa Webová správa přes GUI a CLI
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB a privátními TP-LINK MIB
RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorování CPU
Zrcadlení portů
Časové nastavení: SNTP
Integrovaná funkce NDP/NTDP
Upgrade firmwaru: TFTP a Web
Diagnostika systému: VCT
SYSLOG a veřejný MIBS

JINÉ
Bezpečnost a emise CE, FCC
Obsah balení Přepínač, napájecí šňůra, příručka pro rychlou instalaci, zdrojové CD, sada pro montáž do racku, pryžový podstavec
Systémové požadavky Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
Provozní prostředí Provozní teplota: 0–40?;
Neprovozní teplota: -40–70 ?
Provozní vlhkost: 10–90 % nekondenzující
Neprovozní vlhkost: 5–90 % nekondenzující

Otázka na produkt:

TP-LINK TL-SG3210 JetStream™ 8-port Gigabit L2 Managed Switch, 8x 10/100/1000M RJ45 ports + 2x Gigabit SFP sloty

Kontaktné údaje:

Ochrana proti spamu:

Captcha Image